Osobní nástroje
Nacházíte se zde: Úvod Komu pomůžete Vanessa Derampatun, 6 let
Jonas, 15

Jonas

Přispěli jste 27213,- Kč
Cílová částka pro Jonase
dosažena, organizujeme
vlastní pomoc :)
Ucet

2801536349/2010 CR

2801536349/8330 SR

v.s. Venezuela
200
v.s. Filipi­ny 300


vypis z uctu online

pokladna online

Vanessa, 6 ✓

Vanessa Rose

Přispěli jste 44314,- Kč
Vanessa je po operaci!
 Pomoc ukončena :)
Přidejte nás

Facebook skupina

Share/Bookmark
 

Vanessa Derampatun, 6 let

Vanessa Rose B. Derampatun narozená 25. listopadu 2004, s vrozenou vadou zažívacího ústrojí. Vanessa již podstoupila nezbytné operace a související léčbu a sbírka v její prospěch byla úspěšně ukončena.

Jméno: Vanessa Rose Bernardo Derampatun

Bydliště: Davao City, Mindanao

Datum narození: 25. listopadu 2004

Vanessa Derampatun Vanessa Derampatun Vanessa Derampatun - lékařská zpráva

Zdravotní problém

Vanesse byl kvůli vrozené vadě zažívacího ústrojí ihned po narození chirurgicky proveden vývod břichem. Z výtěžku sbírky by měla být financována operace, jejímž cílem je přesunout vývod na správné místo. Podle lékařů je pro operaci vhodná doba. 

RodinaObrázek 2

Matka Vanessy, Janette Jimenez Bernardo Derampatun, intenzivě usiluje o získání prostředků na operaci. Především tvrdě pracuje - do nedávna celé dny prodávala durian, ovoce na kterém je založena značná část ekonomiky města Davao. Přibližně před měsícem získala práci na čerpací stanici s denní mzdou 130 PHP (cca 65 Kč). Pracuje šest dní v týdnu, nicméně peníze které takto získá stačí pouze na základní obživu. Snažila se také získat pomoc od místních úřadů a neziskových organizací, zatím ale marně. Janette žije s Vanessou sama, partner ji opustil krátce po narození dcery.

Odhadované náklady léčby

Operaci bude pravděpodobně provádět dětský chirurg Dr. Santiago C. Aquino v Davao Doctor Hospital. Na základě konzultace s lékařem byl stanoven odhad nákladů na operaci a hospitalizaci na 120 000 PHP (cca 50 000 Kč).

Dotazy

Pokud máte k případu Vanessy jakékoliv dotazy anebo byste její matce rádi něco vzkázali, prosím, kontaktujte nás. O výsledku operace a následné léčby vás budeme na těchto stránkách informovat.

Fotogalerie

Kromě fotografií na této stránce se můžete podívat do galerie na návětěvu  Vanessy v Davao Medical Center 19. ledna 2010.

Vanessa 2 Vanessa 3 Obrázek 1

Výsledek pomoci

Pomoc Vanesse byla ukončena a již jsme sestavili konečné vyúčtování pomoci. Prostředky ze sbírky spolu s tím co dokázala zajistit rodina stačily na úhradu veškerých léčebných výloh. Co je ještě lepší - vše proběhlo velmi dobře :) Náš spolupracovník v místě Lorenzo T. Ablas píše, že Vanessa "by bez naší pomoci byla nadále v politováníhodném stavu" ale namísto toho "je teď v pořádku stejně jako jiné děti a má z toho velkou radost":Po druhé operaci.

The two operations of Vanessa were very much successful. She's now normal as with other kids and very happy of her condition now. The whole family was very much thankful to you for the assistance you extended to them. Had it not for the financial assistance they received, Vanessa is still in her pitiful condition.

My můžeme dodat že z toho máme radost také :) Poděkování zaslouží všichni kdo k tomu svým dílem přispěli.

 

Akce dokumentů
© 2008-2019 Open-IT cz, s.r.o.