Osobní nástroje
Nacházíte se zde: Úvod Weby Webdesign Webová prezentace
Projekty EU

englishAnywhere.cz

CZ.1.07/3.2.03/04.0040

englishLife.cz

CZ.1.07/3.2.10/04.0016

netLektor.cz

CZ.1.07/1.1.05/04.0027

logo ESF OP VK

Veřejná sbírka

Sbírka Tabang.eu byla vyúčtována. Na operaci šestileté Vanessy a sadu protéz pro sedmnáctiletého Jonase, oba z města Davao na Filipínách, bylo použito 71153 Kč, náklady spojené s konáním činily 401,12 Kč. Za vaše příspěvky děkujeme!

Web2py hosting!

Podporujeme moderní enterprise framework Web2py.

Firmu snadno
Novou firmu snadno? zalozfirmu.cz!
 

Webová prezentace

— Kategorie: , , , , , , ,

Základní varianty webové prezentace

Vizitka

Nejlevnější, a tedy vhodná pokud nechcete příliš investovat. I přes omezené možnosti a rozsah je podstatně lepší než nic - podáte světu základní údaje -  kdo jste a co děláte spolu s argumenty proč vás zvolit.  Vkusný, modernígrafický návrh, minimum obrázků, bez navigačního panelu, formulářů, digitalizace apod.

Technologie:

HTML/CSS

Orientační cena bez DPH:

2000 Kč

www.elektro-hromadko.cz gene-morava.stranky.biz

 

 

Standard

Nejoblíbenější, vytváří dojem solidní firmy, přitom stále za velmi rozumné peníze. Rozsah prezentace do 10 stran, kromě XHTML a CSS je použita vhodná skriptovací technologie. Součástí je navigační panel, některé stránky obsahují jednoduché aktivní prvky (formulář, kalendář...). Reprezentativní moderní grafický design. Cena zahrnuje úpravu vč. případné digitalizace přibližně 10 obrázků. Pro stanovení ceny rozsáhlejší prezentace nás kontaktujte.

Techologie:

Python/PHP/JSP

Orientační cena bez DPH:

9000 Kč

www.moto-ramy.cz www.burkon.net www.t-servis.cz

 

Databáze

Vhodná pokud potřebujete častější aktualizace strukturovaného obsahu, tedy mění li se ceny, přibývají nové produkty, „akční nabídky“, potřebujete zveřejňovat stav skladu apod. Jde vlastně o variantu Standard rozšířenou o vazbu na relační databázi v rozsahu zhruba několika a o příslušné skripty, čerpající z databáze pro účely prezentace.

Techologie:

Python/PHP/JSP + MySQL/PostgreSQL

Orientační cena bez DPH:

14000 Kč

www.futur.cz www.evidence.cz

  

Pokud hledáte řešení, které umožní snadné průběžné aktualizace obsahu, bude pro vás vhodná spíše některá z technologií spravovatelného webu.
Akce dokumentů
© 2008-2019 Open-IT cz, s.r.o.