Osobní nástroje
Nacházíte se zde: Úvod Weby Webcare
Projekty EU

englishAnywhere.cz

CZ.1.07/3.2.03/04.0040

englishLife.cz

CZ.1.07/3.2.10/04.0016

netLektor.cz

CZ.1.07/1.1.05/04.0027

logo ESF OP VK

Veřejná sbírka

Sbírka Tabang.eu byla vyúčtována. Na operaci šestileté Vanessy a sadu protéz pro sedmnáctiletého Jonase, oba z města Davao na Filipínách, bylo použito 71153 Kč, náklady spojené s konáním činily 401,12 Kč. Za vaše příspěvky děkujeme!

Web2py hosting!

Podporujeme moderní enterprise framework Web2py.

Firmu snadno
Novou firmu snadno? zalozfirmu.cz!
 

Webcare

Komplexní péče o webovou stránku - úpravy obsahu, sledování návštěvnosti a SEO optimalizace, podpůrné reklamní kampaně, testování použitelnosti.

Každý provozovatel webu touží po co nejvyšší návštěvnosti. V silně konkurenčním prostředí Internetu vyžaduje web trvalou péči.

Úpravy obsahu

Pouze na pravidelně aktualizovaný web se budou návštěvníci vracet. Málo co dokáže odradit od dalšího listování stránkami více, než zastaralé informace. Aby web fungoval, měl by být živý.

Sledování návštěvnosti

Provozujeme vlastní systém pro sledování návštěvnosti v kombinaci s nástrojem google analytics. Ze získaných statistik je možné vysledovat, kolik návštěvníků na web zavítalo, ale také například které stránky čtou nejraději, jak webem postupují, odkud, s jakým technickým vybavením apod.

SEO optimalizace

Většina lidí hledá informace na Internetu zadáním klíčového slova do fulltextového vyhledávače (google, seznam fulltext apod.). Stejně jako lidé i vyhledávače si mezi webovými stránkami vybírají. Pro zlepšení pozice ve výsledcích hledání je možné leccos udělat.

Reklamní kampaně

Váš web můžeme podpořit vhodnou reklamní kampaní. V optimálním případě je výsledkem přechodný výrazný nárůst návštěvnosti, jehož pozitivní efekt do určité míry přetrvá i po skončení kampaně.

Testy použitelnosti

Stránky jsou především pro uživatele - návštěvníky. Aby se na nich dobře cítili oni spíše než například jejich tvůrce, je vhodné prozkoumat a zhodnotit jejich reakce a dojmy.

Akce dokumentů
© 2008-2019 Open-IT cz, s.r.o.