Osobní nástroje
Nacházíte se zde: Úvod Weby Webdesign, webhosting, výuka a výzkum
Projekty EU

englishAnywhere.cz

CZ.1.07/3.2.03/04.0040

englishLife.cz

CZ.1.07/3.2.10/04.0016

netLektor.cz

CZ.1.07/1.1.05/04.0027

logo ESF OP VK

Veřejná sbírka

Sbírka Tabang.eu byla vyúčtována. Na operaci šestileté Vanessy a sadu protéz pro sedmnáctiletého Jonase, oba z města Davao na Filipínách, bylo použito 71153 Kč, náklady spojené s konáním činily 401,12 Kč. Za vaše příspěvky děkujeme!

Web2py hosting!

Podporujeme moderní enterprise framework Web2py.

Firmu snadno
Novou firmu snadno? zalozfirmu.cz!
 

Webdesign, webhosting, výuka a výzkum

Společnost Open-IT se zaměřuje na pokročilé webové služby od vývoje, přes údržbu, služby SEO optimalizace a zvyšování návštěvnosti až po služby komplexní péče o web a dále na výukovou činnost zejména v oblastech ICT a ekonomie, na kariérní poradenství a související výzkum.

  • Webdesign - Přehledné, reprezentativní a rychlé stránky, elektronické obchody, portály. Vše s ohledem na uživatele (použitelnost), vyhledávače (SEO), prohlížeče (široká podpora) stavěné na otevřených webových a databázových technologiích.
  • Webhosting - Provoz webových stránek či aplikací a souvisejících služeb. Provozujeme i běžné stránky, nicméně specializujeme se zejména na progresivní otevřené technologie - systém pro správu obsahu Zope/Plone, profesionální elektronický obchod ZenCart, aplikační server JBoss pro robustní webové aplikace na platformě Java.
  • Webcare - Služby komplexní péče o web včetně průběžné optimalizace za účelem zlepšování pozic ve vyhledávačích (SEO) a zvyšování návštěvnosti.
  • Společný webový podnik - Pokud máte dobrý nápad na využití Internetu a chybí vám technické zázemí nebo finance pro jeho realizaci, můžeme podiskutovat o spolupráci podle oboustranně výhodné dohody, kde my bychom se starali především o technické záležitosti a vy o to, co vám jde nejlépe.
  • Vývoj - Vývoj informačních systémů na míru (Java, Python, XML, PHP, ..). Specifické informační systémy - např. nástroj Biblio pro sestavování bibliografií určený pro knihovny a archivy. Projekt Elektronické úřední desky ideska.net pro obce.
  • Servery a sítě - Návrh, prodej, pronájem, instalace, provoz, monitoring a správa serverů a sítí. Opět zejména s uplatněním otevřených technologií.
  • Výuková činnost - Pořádání kurzů, školení a workshopů zejména k tématům z oblastí Internetu, komunikace, osobnostního rozvoje, ekonomiky a účetnictví.
  • Výzkum a inovace - Cíleně zkoumáme zejména možnosti inovativního využití Internetu k dosahování žádoucích cílů - k podpoře samostatnosti osob vyloučených a znevýhodněných zdravotním stavem či věkem, ke zvyšování kvality výuky včetně výuky na školách apod. V těchto souvislostech ověřujeme například možnosti využití ambientní inteligence a ontologií a dalších technologií Webu 2.0.

Proč zvolit naše řešení

Naším heslem je otevřenost. Využíváme a propagujeme otevřené technologie, respektující standardy. Otevřená řešení vám přinesou větší nezávislost a pružnost než řešení proprietární. Sami jsme otevření přáním a požadavkům zákazníků a budeme hledat řešení nikoliv podle toho co by vyhovovalo nám, ale co je vhodné pro vás.

 

Akce dokumentů
© 2008-2019 Open-IT cz, s.r.o.